Гвіздецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат

Наш колектив

СПИСКИ працівників гвіздецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату станом на 2015 рік.

Адміністрація школи
Прізвище,  ім’я  та  по батькові Посада,/ предмет,  який  викладає
1. Вахняк Надія Григорівна Директор  школи/українська  мова
2. Саєвич  Оксана  Іванівна Заступник  директора школи/розвиток мовлення
3. Дем’янчук Надія Петрівна Головний бухгалтер
4. Мар’яш Наталія Дмитрівна Соціальний педагог
5. Андрухів Софія Євстахіївна Практичний психолог
6. Чопей Галина Михайлівна Педагог-організатор

 

ВИХОВАТЕЛІ
№п/п Прізвище, ім’я та по батькові Посада/Предмет, який викладає
1 Вінтоняк Іванна Іванівна Вихователь
2 Шпарик Любов Ярославівна Вихователь
3 Німчук Оксана Дмитрівна Вихователь
4 Дяків Галина Дмитрівна Вихователь
5 Терлецька Лілія Степанівна Вихователь
6 Ковтуник Тетяна Дмитрівна Вихователь
7 Ковтуник Надія Василівна Вихователь
8 Воловодова Ірина Василівна Вихователь
9 Далабожак Оксана Романівна Вихователь
10 Джаман Оксана Петрівна Вихователь
11 Вівчарик Уляна Василівна Вихователь
12 Кисилиця Христина Броніславівна Вихователь
13 Москалюк Наталія Іванівна Вихователь
14 Римарчук Марія Василівна Вихователь
15 Євчук Світлана Михайлівна Вихователь
16 Костюк Василь Михайлович Вихователь
17 Ковтуник Світлана Ярославівна Вихователь
18 Григорів Олександра Михайлівна Вихователь
ВЧИТЕЛІ
№ п/п Прізвище, ім’я та по батькові Посада/Предмет, який викладає
1 Павлюк Дарія Василівна Українська мова та л-ра
2 Филипчук Оксана Григорівна Українська мова та л-ра., я у світі
3 Хабалюк Василь Васильович Математика
4 Москалюк Федір Степанович Математика, фізика
5 Вахняк Наталія Дмитрівна Географія, основи  здоров’я,  Інформатика
6 Кравець Леся Петрівна Історія, СПО
7 Вовчук Оксана Дмитрівна Фіз.виховання, ЛФК
8 Андрейчук Наталія Йосипівна Фіз.виховання
9 Тацюк Ольга Михайлівна Музичне мистецтво
10 Костюк Роман Михайлович Шевська справа
11 Фесик Ніна Романівна Кравецька справа
12 Німчук Сніжана Михайлівна Кравецька справа
13 Ковтуник Василь Дмитрович Гончарна справа
14 Сірадчук Наталія Іванівна Класовод 3 класу
15 Шпарик Оксана Василівна Обр. мистецтво, природа, трудове навч.
16 Микитеєк Неля Анатоліївна С/г праця
17 Палійчук Наталія Петрівна Класовод 2 класу
18 Дяків Тетяна Ярославівна Розвиток мовлення
19 Дяків Оксана Романівна Ритміка
20 Остафійчук Леся Степанівна Класовод
АДМІНТЕХПЕРСОНАЛ
№п/п Прізвище, ім’я та по батькові Посада/Предмет, який викладає
1 Гордійчук Мирослава Петрівна Бухгалтер
2 Киб’юк Тетяна Дмитрівна Бухгалтер – касир
3 Григорів Мирослава Степанівна Лікар
4 Німчук Тетяна Петрівна Бухгалтер
5 Марусяк Марія Степанівна Секретар – діловод
6 Світлана Дмитрівна Кладовщик
7 Ковтуник Ганна Петрівна Кастелянка
8 Деделюк Марія Степанівна Бібліотекар
9 Палійчук Леся Дмитрівна Кухар
10 Качановська Галина Михайлівна Кухар
11 Гордійчук Світлана Іванівна Кухар
12 Бортейчук Галина Миколаївна Помічник вихователя
13 Куницька Світлана Михайлівна Прибиральниця
14 Гушуляк Марія Миколаївна Прибиральниця
15 Павлюк Надія Романівна Прибиральниця
16 Косован Оксана Михайлівна Прибиральниця
17 Вівчарик Галина Миколаївна Прибиральниця
18 Матушкевич Валентина Іванівна Прибиральниця
19 Гоменюк Світлана Дмитрівна Комірник
20 Вахняк Дмитро Степанович Водій
21 Трофіменко Валерій Васильович Двірник
22 Антонюк Василь Михайлович Слюсар – сантехнік
23 Тимків Тарас Михайлович Возій
24 Буджак Іван Петрович Сторож
25 Марусяк Петро Дмитрович Сторож
  •  Вчителів – дефектологів – 20 чол.
  •  «Спеціалістів вищої кваліфікаційної категорії» – 17 чол.
  •  «Спеціалістів першої кваліфікаційної категорії» – 15 чол.
  •  «Спеціалістів другої кваліфікаційної категорії» – 8 чол.
  •  «Спеціалістів» – 2 чол.
  •  «Молодший спеціаліст» – 2 чол.                                                                                          Із загальної кількості педагогічних працівників мають педагогічні звання:
  •  «учитель-методист» – 2 чол.
  •  «заслужений працівник освіти» – 1 чол.
  •  «Старший вчитель» – 8 чол.
  •  «Старший вихователь» – 2 чол.

Вакансії – відсутні.