Гвіздецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат

Профорієнтаційна робота

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Головне завдання школи-інтернату – підготувати вихованців до самостійного життя і праці, сформувати в них практичні уміння і навики з таких робітничих спеціальностей, як: столяр, швея, гончар, взуттєвик, городник. З цією метою в закладі функціонують добре обладнані навчальні майстерні:

гончарна майстерня

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank

Діти оволодівають прадавнім гончарним ремеслом. Здобувають навички роботи з глиною та освоюють прийоми виготовлення різноманітних виробів побутового вжитку (глечики, вази, підвазонники, миски) та творчі вироби для оформлення приміщень школи.

Швейна майстерня

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank

Діти отримують знання та уміння для майбутньої роботи на швейному виробництві, а також у власному побуті: самостійно виготовляють торбинки, наволочки, рушники, простирадла, вміють шити та лагодити білизну, одяг.

шевська майстерня

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank

Діти здобувають теоретичні знання з ремонту взуття, оволодівають практичними вміннями та навиками взуттєвої справи.

столярна майстерня

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank

Діти здобувають знання та навики роботи столярними інструментами, оволодівають прийомами виготовлення столярних виробів побутового та декоративного призначення.

кабінет сільськогосподарської праці

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank

Уроки сільськогосподарської праці готують дітей до роботи в сільському господарстві, вчать вести домашнє господарство. Протягом навчання учні набувають вмінь доглядати за кімнатними рослинами, вчяться вирощувати овочеві та квітково-декоративні рослини, доглядати за домашніми тваринами.

кабінет соціально-побутового орієнтування

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank

Кабінет соціально-побутового орієнтування – тут діти отримують знання та вміння по організації власного побуту, догляду за житлом, одягом, основ харчування та лікування; оволодівають нормами соціальної культури в транспорті, установах, організаціях, різних громадських місцях; отримують навики здорового способу життя, родинного благополуччя та змістовного проведення дозвілля.