Гвіздецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат

Творча праця

В  рамках  тижня  “Ціннісне  ставлення  до  природи” в  школі  була  організована  виставка  дитячих  робіт  з  природного  матеріалу.

Поробки з природного матеріалу

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank

Виставка  творчих  дитячих  та  вчительських  робіт (підсумкова)

Виставка творчих робіт

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank

Гордістю школи є музей народознавства «Берегиня», який щороку поповнюється новими виробами, створеними руками дітей та їх наставників. А створювали «Берегиню» цілим колективом. Хтось приніс із дому давню скриню, хтось зняв згори ще дитячу колиску-люльку, повишукували, хто де міг, кептарі з байбараками, вишиті стародавні сорочки, верети, навіть прадавні весільні позолочені віночки. Навіть поставили справжню сільську піч.

Всі здобуті знання на уроках діти поглиблюють і вдосконалюють у післяурочний час на заняттях гуртків з кераміки, вишивки, рукоділля, а також на заняттях за інтересами. Тут вони оволодівають різними видами технік (декупаж, квілінг, оригамі, бісероплетіння, казанши, вироби з солоного тіста, соломи, гофрованого паперу та кавових зерен). З метою розвитку творчих здібностей дітей у нашій школі пройшов проект «Виховуємо творчу працелюбну особистість», який підготували вихователі 5-10 груп.

Кінцевим результатом проекту стала презентація дитячих творчих робіт, з якою познайомилися не тільки вихованці та педагоги школи, а й постійні гості нашого закладу. Кращі учнівські роботи створюють затишок у коридорах, спальних приміщеннях, фойє та актовій залі школи. Щороку заклад бере участь у районних та обласних виставках народних ремесел. Експонати вихованців представлялись на Всеукраїнській ярмарці соціальних проектів, послуг та технологій. За участь у одній з таких виставок школа отримала в нагороду легковий автомобіль. Ось деякі з учнівських робіт.

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank